Nowi Członkowie Stowarzyszenia im. Profesora Zbigniewa Hołdy

20 czerwca 2016 odbyło się Walne Zebranie Stowarzyszenia im. Profesora Zbigniewa Hołdy.Dzięki uprzejmości Dziekana warszawskiej ORA Grzegorza Majewskiego mogliśmy się spotkać w siedzibie ORA w Alejach Ujazdowskich 49.

Nowym Członkami Stowarzyszenia, na mocy jednogłośnej uchwały Walnego Zebrania zostali: mec. Grzegorz Majewski, mec. Katarzyna Gajowniczek – Pruszyńska, mec. Katarzyna Wiśniewska, mec. Marcin Szymański, prof. Marcin Matczak, mec. Urszula Drzewińska -Namiotkiewicz, dr Michał Jackowski, SWSA Grzegorz Wałejko, dr hab. Anna Rakowska-Trela, Anna Dąbrowska, Anna Hlebicka-Józefowicz, Katarzyna Łakomiec, dr hab. Marcin Wiącek, mec. dr Katarzyna Czapracka, mec. Wojciech Klicki, mec. Paulina Kieszkowska-Knapik, dr Marta Kolendowska-Matejczuk, mec. Justyna Metelska, dr Grzegorz Borkowski.

Nowym członkiem Zarządu Stowarzyszenia został dr Tomasz Zalasiński.

Jest nam niezwykle miło, że szeregi Stowarzyszenia zasilili tak wyjątkowi prawnicy.