Finał Europejskiej Ligi Sądowej w ECS w Gdańsk

Finał Europejskiej Ligi Sądowej już za nami!

Gratulujemy wszystkim drużynom, które wzięły udział w naszym projekcie. Jesteśmy pod wrażeniem Waszego zaangażowania, przygotowania merytorycznego, pomysłowości, profesjonalizmu i wysiłku, który włożyliście w przygotowanie stanowisk przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka ale przede wszystkim mamy nadzieję, że była to dla Was wspaniała przygoda!

Z ogromną radością informujemy, że:

W rozprawie finałowej przed Wielką Izbą Europejskiego Trybunału Praw Człowieka lepsze okazały się Stella i Milena z drużyny „Law For Hope” z VII Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Warszawie, więc to właśnie one zostały zwycięzczyniami Europejskiej Ligi Sądowej!

Drugie miejsce zajęła drużyna „Mickiewicz Kluczbork” z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku.

Trzecie miejsce przypadło drużynie „Młodzieżowi (nie)Poradni” reprezentującej LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry w Warszawie.

Finałową stawkę zamknęli członkowie drużyny „Lex Chrobry” z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Gryficach.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fot. Dawid Linkowski